servisler
İnternet Reklamları

Günümüzün en popüler mecrası şüphesiz ki internet. Reklamlar, internet mecrasında daha yaygın kullanılmaya başlandı. Merak ettiğimiz bir hizmeti, ürünü veya konuyu öncelikle internette (Google, YouTube, Facebook, Instagram, Blog sitesi) araştırıyor ve takip ediyoruz. Dolayısıyla internet, pazarlama aracı olarak birçok dijital mecra (mail marketing, sosyal medya yönetimi, sosyal medya pazarlaması, içerik üretimi )  ile etkin kullanılabilir biçimde.

Dokuzderece Reklam Ajansı olarak, Mersin ve çevre illerde internet reklamlarını etkin bir şekilde kullanarak Google Partner Rozeti almaya hak kazanmış bir şirketiz. 2017 yılında MSTO iş birliğiyle düzenlediğimiz 1. Mersin Dijital ZirvesindeGoogle Türkiye ile Mersin iş dünyasındaki isimleri buluşturduk. Bu etkinlikte Google reklam mecraları olan; Google Arama Ağı Reklamları, Google Video Reklamları, Banner Reklamları (YouTube ve Video mecraları reklamlar)  gibi mecraların kullanımını paylaştık.

Tasarım alanında uzaman ekibimiz ve sertifikalı internet mecra yöneticilerimiz sayesinde, Mersin’de birçok kurumsal firmaya, dijital reklam alanında hizmet verdik ve kendimizi her gün daha çok eğiterek hizmet vermeye devam ediyoruz.